fbpx

Meist

Erakliinik Medisfäär – tervisekeskus laia profiiliga, mis pakub raviteenuseid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Teostame diagnoosimist, ravi ja ennetavaid protseduure väga kodulähedases ja hubases keskkonnas. Meie personal on hoolas, tähelepanelik, abivalmis ja ülimalt professionaalne. Meie arstid on kogenud ja tunnustatud tippspetsialistid, kes osutavad kvaliteetset arstiabi ja võimaldavad Teil saada ammendavaid vastuseid Teie tervist puudutavatele küsimustele.

 

Teretulemast Medisfääri

Erakliinik Medisfäär – tervisekeskus laia profiiliga, mis pakub raviteenuseid nii täiskasvanutele kui ka lastele. Teostame  diagnoosimist, ravi ja ennetavaid protseduure väga kodulähedases ja hubases keskkonnas. Meie personal  on hoolas, tähelepanelik, abivalmis ja ülimalt professionaalne. Meie arstid  on kogenud ja tunnustatud tippspetsialistid, kes osutavad kvaliteetset arstiabi ja võimaldavad Teil saada ammendavaid vastuseid Teie tervist puudutavatele küsimustele.

Medisfäär tegutseb alates 1995.aastast. Kliendid hindavad kliiniku puhul eelkõige raviteenuste mitmekesisust ja kvaliteeti, pikkade ravijärjekordade puudumist, arstide tähelepanelikku ja toetavat suhtumist, kaasaegset ja mugavat keskkonda ning sõbralikku ja toetavat õhkkonda.

Meie erakliinikus on võimalik saada mitme valdkonna eriarstide abi, sh günekoloog, hambaarst, otorinolarüngoloog (kõrva-nina-kurguarst), gastroenteroloog, psühholoog, mammoloog. Kohapeal saab teha vereanalüüse, ultraheliuuringuid, dermatoskoopiat (nahahaiguste diagnostikat). Meie arstid kasutavad järjepidevalt võimalusi ametialaseks enesetäiendamiseks ja uusimate ravivõimaluste uurimiseks.  Meie arstid armastavad oma tööd, hoolivad proffessionaalsest mainest ja suhtuvad iga patsiendi tervisesse tähelepanelikult ja täie tõsidusega.

Erakliinik on avatud tööpäeviti: 8.00 – 19.00 ning 2-3 korda kuus laupäeviti töötab hambaarst, naistearst ja radioloog.

Erakliiniku külastus algab ja lõpeb registratuuris. Aja broneerimiseks pöörduge registratuuri poole telefoni teel või kohapeal. Samas on Teil võimalus registreerida veebiregistratuuris või Digiregistratuuris. Palun registreerige ennast soovitud arsti juurde sisenedes ID-kaardiga või Mobiil-ID kaudu

Oleme AS Tervisekassa lepingupartner järgmiste teenuste osas:

Ambulatoorne günekoloogia;

Ambulatoorne otorinolarüngoloogia (kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtt – perearsti saatekirjaga);

Otorinolarüngoloogia päevaravi (LOR operatsioonid);

– Alla 19 aasta laste hambaravi, sh üldnarkoosis (vt. siit);

– Vähemalt 19-aastaste kindlustatute hambaravi, sh. vältimatu abi;

– Vähemalt 19-aastaste kindlustatute elupuhune (puuetega inimeste) hambaravi;

– Üle 63-aastaste kindlustatute hambaproteesiteenused;

– Emakakaelavähi varajase avastamise sõeluuring (visiiditasu ei võeta): 2024. aastal ootame 1959, 1964, 1969, 1974, 1979, 1984, 1989, 1994 a sündinud naisi. Positiivse PAP testi analüüsi korral meie kliinikus saab teha edasist diagnostikat – kolposkoopiat. Ka teistes raviasutustes avastatud emakakaela muutuste korral (sh väljaspool sõeluuringut) on meie juures kolposkoopia tegemise võimalus. Broneerige aeg saatekirja alusel meie registratuuris. Skriiningule saab tulla sh ravikidlustuseta. 

– Noorte reproduktiivtervisealane nõustamine ja seksuaalsel teel levivate haiguste ennetamine (visiiditasu ei võeta): ootame noori inimesi vanuses kuni 26 (k.a) eluaastat ämmaemanda või naistearsti vastuvõtule sh ravikidlustuseta.

Visiiditasu on 5 eurot, mis võetakse ravikindlustatud patsiendilt 1 kord aastas (v.a. ennetuse projektid).

Visiiditasu ei võeta: – kui inimene suunatakse sama raviasutuse teise tervishoiutöötaja juurde; – rasedatelt; – alla kaheaastastelt lastelt.

Rohkem infot visiiditasu võtmise õigusest saate lugeda (vt RaKS §70): SIIT

Meie erakliinikus on võimalik saada mitme valdkonna eriarstide-ja spetsialistide abi, sh günekoloog, ämmaemand, hambaarstotorinolarüngoloog (kõrva-nina-kurguarst), gastroenteroloog, kliiniline psühholoog, mammoloog. Kohapeal saab teha vereanalüüse, ultraheliuuringuid, dermatoskoopiat (nahahaiguste diagnostikat). Meie arstid ja spetsialistid kasutavad järjepidevalt võimalusi ametialaseks enesetäiendamiseks ja uusimate ravivõimaluste uurimiseks.  Meie arstid armastavad oma tööd, hoolivad proffessionaalsest mainest ja suhtuvad iga patsiendi tervisesse tähelepanelikult ja täie tõsidusega.

AS Medisfäär võtab tööle järgmiseid spetsialiste (osalise töökoormusega, töö graafiku järgi):

Kõrva-nina-kurguarst (ambulatoorne)

Anestesioloog

Ämmaemand

Üldkirurg

Kliiniline psühholoog (eesti keele baasil)

Ootame Teie CV elektroonposti aadressile anastassia@medisfaar.ee

0% Kvaliteet
0 Patsiente aastas
0 Töötajaid
0 Kogemuse aastat
0 Happy Smiles

AS Medisfäär

Kõik Teie tervise heaks!

Ravi eksperdid

Sajad inimesed pöörduvad iga kuu meie poole oma tervise profülaktikaks ja taastamiseks

Meie maine

Meid soovitatakse oma sugulastele ja sõpradele, sest nad usaldavad meile oma tervise!

Kvalifitseeritud meeskond

Oleme uhked oma meditsiini meeskonna üle.

Igal aastal läbivad meie arstid ja õed täiendkoolitusi.

Erinevate valdkondade kogenud spetsialistid viivad läbi vastuvõtte kaasaegsete diagnostika- ja ravivahenditega

AS Medisfäär

Meie missioon

Meie missioon

Oleme orienteeritud tõhusale diagnoosimisele ja ravile ning patsiendi tervenemisele. Abistame patsienti ning lahendame delikaatseid meditsiinilisi probleeme. Seame eesmärgiks saavutada koostöös patsiendiga parimad ravitulemused!

Valige kõige tähtsam – tervis!

Usaldage ennast professionaalidele!