fbpx

PÄEVAKIRURGIA

PÄEVAKIRURGIA

PÄEVAKIRURGIA

Medisfääri kliinikus kasutatakse minimaalselt invasiivseid kirurgilisi tehnikaid ning osa operatsioone tehakse ambulatoorselt, päevakirurgia raames.

Päevakirurgia eesmärk on osutada kvalifitseeritud meditsiinilist, diagnostilist ja taastusravi (minimaalselt invasiivsed kirurgilised võtted) patsientidele, kes vajavad statsionaarset ravi, kuid ei vaja ööpäevaringset meditsiinilist järelevalvet.

Ambulatoorne kirurgia ei nõua patsiendi pikaajalist hospitaliseerimist. Operatsiooni saab läbi viia patsiendi visiidi päeval kas protseduurikabinetis või päevastatsionaaris.

Meie kliinikus viiakse läbi väiksemaid kirurgilisi sekkumisi sellistes valdkondades nagu:

  1. Günekoloogia – emakakaela konisatsioon, kondüloomide, papilloomide eemaldamine, emakakaela biopsia, Bartholini näärme tsüstide eemaldamine, esteetiline günekoloogia;
  2. Otorinolarüngoloogia – kõrva-nina-kurguoperatsioonid (adenoidid, mandlid, septoplastika, rinoplastika jne);
  3. Hambaravi – hambaravi üldanesteesia all;
  4. Ambulatoorne kirurgia – naha blastoomide (sünnimärgid, tüükad, papilloomid), nahaaluskoe (ateroom, lipoomid, hügroomid, fibroidid) eemaldamine.

Päevastatsionaaris on hästi varustatud kaasaegne operatsioonisaal, sidumistuba, protseduurikabinet, mugavad palatid. Operatsioonisaalis on olemas kõik seadmed, mida päevakirurgias vajatakse.

Kui patsiendi seisund nõuab pärast operatsiooni lühiajalist jälgimist, paigutatakse ta mitmeks tunniks palatisse. Sinna, kus patsiendid ärkavad pärast operatsiooni rahulikus õhkkonnas ja taastavad oma jõu.

Pärast operatsiooni

Pärast operatsiooni jälgivad ja aitavad meie õed teid seni, kuni olete valmis koju minema. Kui teie tervis seda nõuab, leppige palun eelnevalt kokku, et keegi saadaks teid koju.

Pärast minimaalseid invasiivseid sekkumisi taastub patsient võimalikult kiiresti. Tavapärane elurütm säilib peaaegu täielikult.

Medisfääri kliinikus tehakse intravenoosseid ja intramuskulaarseid süste, samuti teatud rasedate uuringuid, näiteks glükoositaluvuse testi, mis viiakse läbi päevastatsionaaris.

Medisfääri kliiniku päevastatsionaaris viibimise peamised eelised:

  • Maksimaalne ravi efektiivsus.
  • Kvaliteetse erineva keerukusega diagnostika ja terapeutiliste protseduuride tegemine lühikese aja jooksul õpingute või töö kõrvalt.
  • Mugavad tingimused.
  • Viisakad, taktitundelised, tähelepanelikud meditsiinitöötajad.
  • Ei mingeid järjekordi ja pikki ooteaegu arsti vastuvõtule.

Meie keskus pakub steriilset keskkonda operatsioonide läbiviimiseks ning individuaalset lähenemist ja külalislahket õhkkonda patsientidele.

 

Jäta kommentaar

Sinu e-posti aadressi ei avaldata