Русский | Eesti | English

FIRMAST

Erakliinik MEDISFÄÄR töötab aastast 1995. Selle aja jooksul on meil välja kujunenud oma patsientide ring, kellele meeldib kliiniku mugav ja privaatne õhkkond, meditsiiniteenuste mitmekesisus, järjekordade puudumine, arstide ja meditsiinipersonali tähelepaneilk ja südamlik suhtumine. Meie arstid, kes omavad pidevat ja suurt praktikat, pakuvad Teile oma teenuseid. Te saate kõrgekvaliteedelist abi ja ammendavaid vastuseid kõikidele küsimustele, mis puudutavad Teie tervist.

Erakliinik on avatud tööpäeviti: 8.00 – 19.00 ning 2 korda kuus laupäeviti töötab hambaarst ja naistearst

Erakliiniku külastus algab ja lõpeb registratuuris. Aja broneerimiseks pöörduge registratuuri poole telefoni teel või kohapeal. Soovi arsti vastuvõttule võib avaldada meie koduleheküljel, siis registraator võtab Teiega ühendust ja saab kooskõlastada vastuvõtu aega (broneerimine interneti kaudu ei ole võimalik).
KIRJUTAGE MEILE!

Oleme Eesti Haigekassa lepingupartner ning meie patsientide suhtes kehtivad järgmised Eesti Haigekassa hüvitised:

Alla 19 aasta laste hambaravi. Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele võimaldab Eesti Haigekassa tasuta hambaravi Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelus nimetatud teenustele.

Vähemalt 19-aastaste kindlustatud isikute hambaravi. Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelus nimetatud teenustele.

Üle 63-aastaste kindlustatud isikute hambaproteesiteenused

Günekoloogide teenused.Günekoloogia osas ravikindlustatud patsiente võtavad vastu arstid: dr. Galina Gattšenko, dr. Anna Krainik-Us, dr. Olesja Vellend, dr. Ebe Kaik, dr. Tatyana Zakharova, dr. Anna-Maria Gavšina ja ämmaemand Irina Ivakina

Otorinolarüngoloogi teenused. LOR-arsti vastuvõtule on vaja saatekiri perearsti poolt.


KONTAKT

REGISTRATUUR:
+372 65 30 133
+372 66 23 700
Факс: (+372) 65 30 134
E-mail: info@medisfaar.ee

Tuukri 58, 10120 Tallinn, Estonia