Firmast
Firmast

Erakliinik MEDISFÄÄR tootab aastast 1995. Selle aja jooksul on meil valja kujunenud oma patsientide ring, kellele meeldib kliiniku mugav ja privaatne ohkkond, meditsiiniteenuste mitmekesisus, jarjekordade puudumine, arstide ja meditsiinipersonali tahelepaneilk ja sudamlik suhtumine. Meie arstid, kes omavad pidevat ja suurt praktikat, pakuvad Teile oma teenuseid. Te saate korgekvaliteedelist abi ja ammendavaid vastuseid koikidele kusimustele, mis puudutavad Teie tervist.

 

Erakliinik on avatud  tööpäeviti:  8.00 - 19.00

Erakliiniku  külastus algab ja lõpeb registratuuris. Aja broneerimiseks pöörduge registratuuri poole telefoni teel  või kohapeal. Soovi arsti vastuvõttule võib avaldada meie kodulehekülgel, siis registraator võtab Teiega ühendust ja saab kooskõlastada vastuvõtu aega (broneerimine interneti kaudu ei ole võimalik).

 

Oleme Eesti Haigekassa lepingupartner laste hambaravi,  günekoloogia ja otorinolarüngoloogia osas. Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele võimaldab haigekassa tasuta hambaravi   Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelus nimetatud teenustele.

Günekoloogia osas  ravikindlustatud patsiente  võtavad vastu arstid: dr. Anna Krainik-Us, dr. Olesja Vellend, dr. Ebe Kaik ja dr. Tatyana Zakharova.

LOR-arsti vastuvõtule on vaja saatekiri perearsti poolt.

 

Väljaspool vastuvõtuaega saate esmaabi saamiseks pöörduda erakorralise meditsiini osakondadesse:

 

        - Ravi 18, Tallinn

        - J.Sütiste tee 19, Tallinn

        - Paldiski mnt. 68, Tallinn 

        - Tervise 28, Tallinn  (lapsed)

 

Perearsti ööpäevaringne nõuandetelefon 1220.